alfik_2014_2015d1

Alfik matematyczny i sukcesy naszych uczniów

Od kilku lat można zauważyć wzrostową tendencję, jeżeli chodzi o wyniki naszych uczniów w konkursach ogólnopolskich. I tak wraz z początkiem drugiego semestru nauki szkolnej możemy się pochwalić licznymi sukcesami. Jednym z konkursów, gdzie nasi uczniowie zajęli wysokie lokaty jest Alfik Matematyczny organizowany przez „Jersz” Łowcy Talentów. Konkurs odbył się 26 listopada. Uczniowie poszczególnych klas zmagali się z zadaniami matematycznymi, niejednokrotnie podchwytliwymi, złożonymi.

Dodatkowym elementem stresującym były punkty ujemne. Mimo wszystko mamy, aż trzech laureatów: Błażej Tłaczała – 2b, Bartosz Jaźwiec – 5c i Krzysztof Palenik – 5a. Poza tą trójką, aż dwanaście osób uzyskało wynik bardzo dobry: Bartosz Niemiec, Andrzej Wyborski, Alicja Przybylik, Krzysztof Grabowski, Jerzy Szempliński, Kornel Tłaczała, Wiktoria Rozkosz, Krzysztof Wyborski, Daria Jarmuła, Jan Roguwski, Sebastian Prokop, Joanna Sołyga. Z kolei dziesięciu uczniom przyznano wynik dobry: Oliwia Rozkosz, Marta Wilczyńska, Barbara Wojciechowska, Maciej Zych, Kazimierz Szempliński, Matylda Jaźwiec, Jerzy Skawiński, Nina Marcjasz, Daniela Spurtacz, Adam Sosnowski. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu kolejnych sukcesów. Dziękujemy również za tak piękne reprezentowanie naszej szkoły!

alfik_2014_2015d1

Alfik matematyczny i sukcesy naszych uczniów

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.