Dzień Skupienia klas trzecich

dzien_skup_2014_2014_1210

Dzień Skupienia klas trzecich

W Niedzielę Biblijną 19 kwietnia rodzice i dzieci klas III zebrały się w kaplicy szkolnej, aby przeżyć dzień skupienia przed Rocznicą Pierwszej Komunii Świętej. Spotkanie rozpoczęliśmy wspólną modlitwą, a następnie dzieci z udały się do swoich klas, aby przypominając sobie PIERWSZE SPOTKANIE Z JEZUSEM W SWOIM SERCU wykonać klasową książkę, która będzie przypomnieniem, jak należy żyć uczestnicząc w pełni w Eucharystii.  Rodzice wysłuchali dwóch konferencji, które prowadził ks. Tadeusz Bożełko, modlili się przed Jezusem w Najświętszy Sakramencie, spotkali się na stołówce szkolnej na słodkim poczęstunku i uczestniczyli w Eucharystii. Dzieci po pracy w klasie, miały śpiewy, konferencję, rekreację i Eucharystię. Wielkie skupienie, modlitwa i piękny śpiew rodziców i dzieci rozbrzmiewały tej niedzieli w naszej kaplicy.

POWRÓT