English Day for Kids

warsztaty_angiel_2014_2015gx1

English Day for Kids

Dnia 16 marca 2015 roku w naszej szkole odbyły się warsztaty z języka angielskiego „English Day for Kids”. W zajęciach prowadzonych przez panią Magdalenę Mróz, trenerkę z centrum językowego LANG, uczestniczyli uczniowie klas czwartych i piątych. Poprzez różnorodne formy pracy dzieci poznały oraz utrwaliły słownictwo o tematyce wielkanocnej – Easter vocabulary. Pracując w grupach oraz pod czujnym okiem pani trenerki uczniowie wykonali wielkanocne króliczki w technice origami. Natomiast ćwicząc wskazywanie kierunków przymocowywali ogonki króliczkom wielkanocnym. Zajęcia w całości prowadzone były w języku angielski, co wpłynęło na stopień satysfakcji i zadowolenia uczniów. Dzieci chętnie brały udział w przydzielonych im zadaniach, a także angażowały się w pracę podczas warsztatów.

POWRÓT