II Ogólnopolskie Mistrzostwa Szachowe Szkół i Przedszkoli – sukces Tadzia Rylskiego!

OMSiP2017-01

18 grudnia tuż po zakończeniu największej tegorocznej imprezy szachowej w Polsce – Mistrzostw Europy – w Spodku w Katowicach odbyły się II. Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół i Przedszkoli. Turniej rozgrywany był w grupach odpowiadających klasom szkolnym. W 165-cio osobowej grupie chłopców z klasy IV znalazł się reprezentant naszej szkoły – Tadzio Rylski z klasy IV a.

Tadzio przystąpił do turnieju z 14. lokatą startową i po siedmiu rundach, z których żadnej nie przegrał, zajął 2. (!) miejsce. Łącznie zdobył 6 pt. I uzyskał najwyższy w tym roku ranking Ru=1925. Gratulacje!