II Turniej o Puchar Burmistrza Ursynowa w szachach szybkich w Szkole Sióstr Niepokalanek

01sz.IMG_9601 (1024x683)

II Turniej o Puchar Burmistrza Ursynowa w szachach szybkich w Szkole Sióstr Niepokalanek

Turniej rozpoczął się o 9:30 i zakończył się o 17:00. Zawodnicy rozegrali 6 rund tempem 30 minut na zawodnika. Szachiści mieli zapewnione komfortowe warunki gry na sali widowiskowej.
Po pierwszej rundzie wszyscy uczestnicy otrzymali drobne odblaskowe upominki z dzielnicy Ursynów, po 3 – słodką niespodziankę – wafelek.
Podczas turnieju dostępny był bufet z wyciskanymi sokami, herbatą, kawą, pierniczkami oraz cukierkami.
Każdy uczestnik otrzymał dyplom, archiwalny numer Czasopisma „Mat”, a zwycięzcy swoich kategorii drewniane puchary.

Na koniec ceremonii wśród obecnych na sali uczestników do lat 14 rozlosowano 6 wartościowych nagród rzeczowych.

Zwycięzcy według kategorii:

Open:

1. Andrzej Szewczak, LKS „Wrzos” Międzyborów

2. Bartosz Fiszer, UKS „SP 321” Warszawa – Bemowo

Aleksandra Dąbrowska, UKS TSz Zieloni Zielonka Kobiety:

1. Joanna Konstanciuk, KS „Entropia” NZSPW Warszawa

2. Zofia Stankiewicz, KSSSN „Ursynów Warszawa”

Anna Konstanciuk, UKS „Czternastka” Warszawa Chłopcy do lat 10:

1. Maksymilian Kuś, KSSSN „Ursynów Warszawa”

2. Witold Swacha, KSSSN „Ursynów Warszawa”

3. Mikołaj Szaniawski, KSSSN „Ursynów Warszawa”

Dziewczęta do lat 10:

1. Aleksandra Swacha, KSSSN „Ursynów Warszawa”

2. Łucja Szemplińska, KS Laura Chylice

3. Julia Grzegrzółka, KSSSN „Ursynów Warszawa”

Nagrody nie były łączone. Każdy mógł uzyskać tylko jeden puchar.

Poniżej przedstawiamy wyniki naszych 24 uczniów, którzy zagrali w turnieju

13. Maksymilian Kuś, 4 punkty

14. Tadeusz Rylski, 4 punkty – grał od 2 rudny

20. Zofia Stankiewicz, 3,5 punktu

22. Jakub Jażdżyk, 3 punkty

25. Witold Swacha, 3 punkty

26. Mikołaj Szaniawski, 3 punkty

28. Michał Jażdżyk, 3 punkty

31.Michał Grzegrzółka, 3 punkty

32.Aleksandra Swacha, 3 punkty

34.Daniel Mączyński, 3 punkty

35.Szymon Kwiatkowski, 2,5 punktu

37.Bartosz Jażdżyk, 2,5 punktu

38.Stanisław Taraszkiewicz, 2 punkty

39.Hubert Marynowski, 2 punkty

41.Wojciech Krześniak, 2 punkty – IV kategoria

42.Karol Marynowski, 2 punkty – IV kategoria

43.Piotr Starck, 2 punkty

45.Paweł Bańkowski, 2 punkty

47.Maciej Musz – V kategoria

49.Julia Grzegrzółka, 1,5 punktu

51.Kalina Swacha, 1 punkt

52.Maria Taraszkiewicz, 1 punkt

53.Adam Myśliwiec, 1 punkt

54.Stefan Kwiatkowski, 1 punkt

Wyniki turnieju dostępne są w serwisie: https://chessmanager.com/pl/tournaments/5642681833226240/results/6 Fotorelacja: http://bit.ly/SzachyUrsynow2zdjecia

Dziękujemy za przybycie i już dzisiaj zapraszamy na kolejne turnieje w naszej szkole.

POWRÓT