Jesienne balowanie

bal_k_2015_2016_rs01

Jesienne  balowanie

Tradycyjny już  doroczny szkolny bal jesienny odbył się  w  tym roku  we wtorek  24 listopada. Zabawę prowadziła  grupa wodzirejów, którzy robią to z ogromną energią. Młodsze klasy  bawiły się przed południem,  od 13 sala należała  do uczniów klas  4-6.
Sala widowiskowa przywitała uczestników jesiennymi akcesoriami – z sufitu zwieszały się kolorowe parasolki oraz girlandy kropel deszczu, ściany boczne należały  do odlatujących ptaków i jeży.  Kolumny  zdobił  szlak jesiennych liści. Dekoracja była dziełem rodziców klasy 6b, a jej projekt przygotowała pani Małgorzata Milka, która czuwała nad wykonaniem  całości scenografii.
Korowody taneczne to stała tradycja  zabaw, nieodmiennie wzbudzają  wiele emocji i  bardzo  ubogacają nasz bal.  Piękne korowody  przygotowane zostały także w tym roku. Każda klasa zaprezentowała swój taniec na początku zabawy. Dzieci występowały w ciekawych strojach – liści, grzybków, kasztanów, krasnali, zwierząt, owoców, kropel deszczu.   Radości było naprawdę wiele.
Sam bal przebiegał w atmosferze pełnej  radości. Dzieci  bawiły się  dobrze, wiele spośród nich uznało ten bal za najlepszy  z dotychczasowych. Przyjemna była   chwila  słodkiego poczęstunku po godzinie  zabawy, gdy w jadalni każda klasa zajęła się półmiskiem pączków, górą galaretki, owocami i sokami.
Jesienna aura –  nawet jeśli świat oglądany jest spod parasola – może być  pełna  radości i smaku.