Klasa 1c wycieczka do źródła muzyki

Klasa 1c wycieczka do źródła muzyki

We wtorek 5 kwietnia  klasa 1 c wybrała się do Filharmonii Narodowej. Zwiedzanie filharmonii poprzedzone było spacerem po Parku Saskim i zabawą na placu zabaw. Po mile spędzonym w parku czasie, klasa wyruszyła  pieszo na ulicę Jasną, przy której mieści się docelowy budynek. Dzieci z zachwytem zwiedziły  wnętrza Filharmonii Narodowej, na co dzień niedostępne dla słuchaczy. Podziwiały wspaniałe sale koncertowe, zajrzały za kulisy i mogły przyjrzeć się pracy wielu osób zaangażowanych w działania tej instytucji. Niewątpliwie największą atrakcją wycieczki była możliwość uczestniczenia w próbie Chóru i Orkiestry Filharmonii Narodowej. Uczniowie mogli także osobiście przywitać się i porozmawiać z dyrektorem artystycznym, p. Jackiem Kasprzykiem. Podczas zwiedzania i zapoznawania się z historią Filharmonii Narodowej dzieci przeżyły wspaniałą i ciekawą przygodę.

POWRÓT