Mikołajkowy Turniej dla dzieci – Szachiści grają dla Polonii

Screen Shot 2016-08-31 at 12.20.38

Mikołajkowy Turniej dla dzieci – Szachiści grają dla Polonii

Sobotni siedmiorundowy turniej szachowy do lat 14 w  Natolińskim Ośrodku Kultury zgromadził ponad 70 uczestników,  w tym aż 13 szachistów z naszej szkoły. Przekrój wiekowy Klubu SNU obejmował wszystkie roczniki szkolne od 1 do 6 klasy. Co ciekawe w wynikach końcowych mieliśmy przedstawiciela w każdej kolejnej 10-ce, więc można również powiedzieć, że nasza reprezentacja obejmuje wszystkie poziomy gry w szachy. Doskonale zaprezentowały się dziewczęta, każda zdobywając ponad połowę z 7 możliwych punktów, a więc plasując się w górnej części listy wyników. Bez względu na uzyskany wynik i zajęte miejsce każdy zawodnik wykazał doskonałe nastawienie psychiczne do turnieju i sportową postawę godną pochwały. Wszyscy uczestnicy otrzymali mikołajkowe torby ze słodyczami, które sowicie wynagrodziły trud 4 godzin rozgrywek. Najlepsze wyniki uzyskali: Jerzyk Szempliński, Michał Redzisz i Kuba Jażdżyk oraz Helenka Modlibowska i Ula Ksiązżek. Naszym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów.

POWRÓT