Najlepsi z najlepszych!

konkursy_kurato_2_2015_2016_fgd1

Najlepsi z najlepszych!

W dniu 17 maja  odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów kuratoryjnych uczniów szkół podstawowych województwa mazowieckiego. Na 85 szkół biorących udział w finałach konkursów Szkoła Sióstr Niepokalanek  znalazła się na pierwszym miejscu!
W bieżącym roku szkolnym uczniowie szkół podstawowych mogli podjąć zmagania w trzech konkursach kuratoryjnych – z języka polskiego, matematyki i miniLogii. Wielu uczniów stanęło w konkursowych szrankach. Na terenie  województwa było  ponad 21 tysięcy uczniów szkół podstawowych! Zwycięskie pokonanie trzech etapów konkursu okazało się  prawdziwym wyczynem, wysiłkiem rozpisanym na kilka miesięcy wytężonej pracy. Przejście od etapu  szkolnego, poprzez  rejonowy i sukces na poziomie wojewódzkim  wymagały  samozaparcia, dyscypliny i  wielkiej  woli walki.
Nasi uczniowie okazali się prawdziwymi bohaterami tych zmagań. We wszystkich trzech konkursach zdobyli aż dziewięciokrotnie tytuł laureata, a czterokrotnie tytuł finalisty.
Laureaci: Maria Beisert (język polski), Michał Jażdżyk (miniLogia), Bartosz Jaźwiec (matematyka), Marianna Kaźmierczak (język polski), Krzysztof Palenik (matematyka), Wiktoria Rozkosz (matematyka), Adam Sosnowski (miniLogia), Jerzy Szempliński (mini Logia), Kornel Tłaczała (miniLogia)W tym roku wprowadzono tytuł superlaureata – dla laureatów dwóch konkursów lub tych, którzy osiągnęli najwyższe wyniki. Spośród  naszych uczniów ten tytuł zdobyli: Wiktoria Rozkosz  oraz Kornel Tłaczała (obydwoje za wyniki 100%).
Finaliści: Maria Drabik (język polski), Bartosz Jaźwiec (miniLogia), Antoni Przybylik (miniLogia), Franciszek Zaranowicz (miniLogia).
Uroczyste zakończenie konkursów przedmiotowych dla uczniów z województwa mazowieckiego  odbyło się we wtorek  17 maja 2016 r., w godz. 14.00-16.00, w auli budynku głównego Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie przy ul. Kawęczyńskiej 36.
 Wyniki uzyskane w tym roku przez naszych uczniów są imponujące: konkursy_kuratoryjne_1_2015_2016
POWRÓT