Ojciec Mieczysław obchodzi swoje urodziny

urodziny_ojca_m_2014_210501

Ojciec Mieczysław obchodzi swoje urodziny

20 października w Lublinie na świat przyszedł Ojciec Mieczysław Sagan. Było to drugie dziecko w rodzinie i ogromna radość dla rodziców. Dzisiaj w kaplicy dziękowaliśmy Panu Bogu za dar Ojca Mieczysława – naszego Drogiego Księdza Kapelana. O potrzebne łaski dla Ojca i jego rodziny prosiliśmy Matkę Bożą w modlitwie różańcowej. Po niej zaśpiewaliśmy Sto lat, które rozbrzmiewało radośnie w całej szkole.

Nie zabrakło także delegacji poszczególnych klas, które wręczyły piękne laurki i drobne upominki. Ojciec Mieczysław w podziękowaniu za pamięć, okazywanie życzliwości na co dzień, poczęstował nas wszystkich pysznymi słodkościami.
Życzymy Ojcu Mieczysławowi, by Pan Bóg miał Go w swojej opiece, a Matka Boża osłaniała płaszczem swej opieki.

POWRÓT