Pożegnania nadszedł czas…

5a występ 2015/2016. Pożegnania  nadszedł czas

Pożegnania nadszedł czas…

W środę 22 czerwca  uczniowie  klas szóstych po raz ostatni stawili się  na lekcjach w szkole. Był to  dla nich ważny, pamiętny dzień wzajemnych  pożegnań,  porządkowania  sal i szatni, ostatnich wspólnych rozmów i zabaw. Po obiedzie zostali oni  zaproszeni  do  sali widowiskowej, gdzie krótki program pożegnania przygotowali dla  nich młodsi koledzy i koleżanki z klas piątych.

Był to występ klasy piątej a – „na poważnie, na wesoło, a na koniec na słodko” – jak zapowiedziała wychowawczyni kl. 5a s. Edyta. Poważnie i nostalgicznie zabrzmiała tradycyjna piosenka „Jak szybko mijają chwile”, porady, jak sobie radzić w nowej szkole. Żartobliwa była scenka z życia „Kopciuszka”, połączona z piosenkami i tańcem. Na koniec zabrzmiały słowa życzeń pomyślnej przyszłości i miły akcent – kolorowe lizaki i pamiątkowe książeczki z aforyzmami dla każdego. Tak radośnie upłynęła ostatnia lekcja klas szóstych w szkole.

POWRÓT