Rowerem do Konstancina

wycieczka_rower_2015_2015_2a

Rowerem do Konstancina

Dnia 24.09.2015 r. klasa 2A wraz z wychowawcą i rodzicami wybrała się na wycieczkę rowerową do Parku Zdrojowego w Konstancinie. Pogoda tego dnia była jak na zamówienie; ciepło, słonecznie i bezwietrznie. Dzieci były bardzo podekscytowane swoją pierwszą, klasową rowerową wycieczką. Wytrwale i z uśmiechem na ustach pokonywały każdy kilometr. W Konstancinie dowiedziały się wielu ciekawych informacji na temat historii miasta i parku. Dnia 24.09.2015 r. klasa 2A wraz z wychowawcą i rodzicami wybrała się na wycieczkę rowerową do Parku Zdrojowego w Konstancinie. Pogoda tego dnia była jak na zamówienie; ciepło, słonecznie i bezwietrznie. Dzieci były bardzo podekscytowane swoją pierwszą, klasową rowerową wycieczką. Wytrwale i z uśmiechem na ustach pokonywały każdy kilometr. W Konstancinie dowiedziały się wielu ciekawych informacji na temat historii miasta i parku.

POWRÓT