Sportowy finał roku szkolnego i Piłkarskiej Ligi Pokoju

Sportowy finał roku szkolnego i Piłkarskiej Ligi Pokoju

W niedzielę 19 czerwca  odbyła się uroczystość zakończenia Piłkarskiej Ligi Pokoju, organizowanej przez Klub Sportowy Szkoły Sióstr Niepokalanek Ursynów Warszawa. Uroczystość była połączona z zakończeniem szkolnego roku sportowego sportowców Szkoły Sióstr Niepokalanek. Na godzinę 10.00 do kaplicy przyszkolnej przybyli w klubowych strojach sportowych uczestnicy Piłkarskiej Ligi Pokoju, uczniowie Szkoły Sióstr Niepokalanek wraz z rodzicami, siostry niepokalanki, trenerzy klubów piłkarskich oraz zaproszeni goście. Uroczystość rozpoczęła się  tradycyjnie, jak co roku,  uroczystą mszą świętą. Drugą część w sali widowiskowej szkoły poprowadził Prezes KS SSN UW pan Tomasz Grzywna. Nastąpiła ceremonia wręczenia nagród, pucharów, medali i statuetek uczestnikom Piłkarskiej Ligi Pokoju. Zawodnicy odbierali nagrody, statuetki, puchary i medale.
Następnie odbyło się zakończenie sportowego roku szkolnego, na którym wręczono medale dla uczniów, którzy reprezentowali szkołę w zawodach sportowych i angażowali się w sportowe życie szkoły i klubu w poszczególnych dyscyplinach sportowych, złożono podziękowania siostrom, a medale wręczono również rodzicom.
Pan Tomasz podziękował  wszystkim zawodnikom, uczniom i rodzicom za przybycie i uczestnictwo w uroczystościach. Sportowcy, którzy z różnych przyczyn nie mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu swoje medale odebrali  od wychowawców klas podczas wręczenie świadectw.
POWRÓT