Spotkanie z Pierwszą Damą

max_i_pierwsza_dama_2015_20166

Spotkanie z Pierwszą Damą

 

17.11.2015 obchodziliśmy Światowy Dzień Wcześniaka. Z okazji tego dnia Pierwsza Dama, Pani Agata Kornhauser-Duda,  odwiedziła pacjentów w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie oraz spotkała się z „absolwentami” Instytutu, ich rodzicami, a także lekarzami ratującymi życie dzieci urodzonych przedwcześnie. W spotkaniu uczestniczył Maksymilian Solarz, kl. IIc. 

Pierwsza Dama wygłosiła krótkie przemówienie w którym pogratulowała rodzicom pociech, personelowi szpitala profesjonalizmu, wrażliwości i determinacji w pracy. Po przemówieniu dzieci i rodzice mogli chwilę porozmawiać z Pierwszą Damą. Maksymilian, najstarszy z dzieci uczestnik spotkania, sam opowiedział swoją historię (waga na starcie 800g!). Na koniec przekazał pozdrowienia dla Pierwszej Damy od wszystkich ze Szkoły Sióstr Niepokalanek PSP 6.

POWRÓT