Sukces Filipa Sobkowicza

Sukces Filipa Sobkowicza

25 kwietnia trzech uczniównaszej szkoły: Filip Sobkowicz, Adam Małetka, Maks Modlibowski, wzięło udział w finale Archidiecezjalnego Konkursu Biblijnego im. Sługi Bożego Kardynała Augusta Hlonda. W Auli Jana Pawła IIWarszawskiego UKSW, spośród 1600 uczniów z 36 szkół, stanęło do walki wybranych 108 najlepszych „młodych biblistów” archidiecezji warszawskiej i warszawsko – praskiej. Zadanie było niezwykle trudne, gdyż obok znajomości całej Ewangelii według św. Jana, należało wykazać się także dodatkową wiedzą biblijną ukrytą we wstępie tejEwangelii, przypisach oraz Słowniku Biblijnym. 25 kwietnia trzech uczniównaszej szkoły: Filip Sobkowicz, Adam Małetka, Maks Modlibowski, wzięło udział w finale Archidiecezjalnego Konkursu Biblijnego im. Sługi Bożego Kardynała Augusta Hlonda. W Auli Jana Pawła IIWarszawskiego UKSW, spośród 1600 uczniów z 36 szkół, stanęło do walki wybranych 108 najlepszych „młodych biblistów” archidiecezji warszawskiej i warszawsko – praskiej. Zadanie było niezwykle trudne, gdyż obok znajomości całej Ewangelii według św. Jana, należało wykazać się także dodatkową wiedzą biblijną ukrytą we wstępie tejEwangelii, przypisach oraz Słowniku Biblijnym. Tylko 7 najlepszych uczniów Archidiecezji stało się laureatami, otrzymując dyplom zwycięzcy, wyróżnienie i nagrodę. Wśród nich został wyróżniony
i nagrodzony także reprezentant naszej szkoły Filip Sobkowiczz klasy 4c. Gratulujemy zwycięzcy! Życzymy dalszych sukcesów i satysfakcji na drodze poznawania Pisma Świętego. Mamy nadzieję, że już za rok, liczna grupa odważnych pasjonatów Słowa Bożego, podejmie walkę o tytuł najlepszego młodego biblisty. Na ogromne podziękowanie zasłużyła s. Bartłomieja, która w głównym stopniu przygotowała i zapaliła do zgłębiania Słowa Bożego naszych uczniów.

POWRÓT