Syrenkowe zmagania Franciszka

Screen Shot 2016-08-25 at 17.41.45

Syrenkowe zmagania Franciszka

Franciszek Hamela uczeń klasy 5 a został w marcu laureatem dzielnicowych eliminacji XXXVIII Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka. Informowaliśmy o tym wydarzeniu, oczekując finału konkursu. Przesłuchania finałowe odbyły się w dniach 18-19 kwietnia w Mazowieckim Instytucie Kultury. Jury miało do oceny aż 187 młodych artystów słowa. Występ Franciszka został zauważony i nasz uczeń znalazł się w nielicznym gronie osób wyróżnionych w kategorii klas 4-6. Wspaniała gala finałowa i rozdanie nagród odbyło się w Sali Widowiskowej Mazowieckiego Instytutu Kultury w niedzielę 26 kwietnia o godz. 11. W atmosferze wielkiego wydarzenia Franciszek odebrał zasłużony dyplom i nagrodę. Stwierdził, że ostatniego słowa jeszcze nie powiedział… Życzymy mu dalszych udanych występów na scenie.

POWRÓT