Szachowe zmagania naszych chłopców

Screen Shot 2016-08-22 at 23.07.40

Szachowe zmagania naszych chłopców

W piątek 16 października zakończyły się międzywojewódzkie eliminacje strefowe Mazowsze – Warmia-Mazury do Mistrzostw Polski Juniorów 2016 w szachach klasycznych. Z naszej szkoły stanęło do rywalizacji 3 chłopców. W grupie do 9 lat – Tadeusz Rylski i w grupie do 11 lat – Jerzy Szempliński i Michał Redzisz. Dla Tadeusza był to jeden z pierwszych turniejów tak znaczącej rangi. W piątek 16 października zakończyły się międzywojewódzkie eliminacje strefowe Mazowsze – Warmia-Mazury do Mistrzostw Polski Juniorów 2016 w szachach klasycznych. Z naszej szkoły stanęło do rywalizacji 3 chłopców. W grupie do 9 lat – Tadeusz Rylski i w grupie do 11 lat – Jerzy Szempliński i Michał Redzisz. Dla Tadeusza był to jeden z pierwszych turniejów tak znaczącej rangi

POWRÓT