Szachowe zmagania naszych uczniów

turnieje_2_szachy_2015_201601

Szachowe zmagania naszych uczniów

W sobotę 24 października odbył się u nas po raz kolejny szachowy turniejo Drużynowe Mistrzostwo Szkoły. W sobotnich zmaganiach o Szachowe Mistrzostwo Szkoły zdobyła klasa 5a, którą reprezentował mocny zespół szachistów: Daniela Spurtacz, Jerzy Szempliński, Michał Jażdżyk i Bartek Palmowski. Natomiast II miejsce zajęła kl. 3b a III miejsce kl. 2c Gratulujemy zwycięzcom !!!
Turniejem tym rozpoczęły się przygotowania do udziału w Drużynowych Mistrzostwach Mazowsza Szkół Podstawowych, które odbędą się 21 listopada.
Tak jak w poprzednich latach szkoła wystawi w nich trzy drużyny, z których każda będzie składała się z trzech chłopców oraz jednej dziewczynki. Powołania do reprezentacji będą zależały od rezultatów uzyskanych w turniejach.W sobotnich zmaganiach o Szachowe Mistrzostwo Szkoły zdobyła klasa 5a, którą reprezentował mocny zespół szachistów: Daniela Spurtacz, Jerzy Szempliński, Michał Jażdżyk i Bartek Palmowski. Natomiast II miejsce zajęła kl. 3b, a III miejsce
kl. 2c Gratulujemy zwycięzcom !!!
Indywidualnie czołowe miejsca wśród dziewcząt zajęły:
1. Zosia Stankiewicz
2. Daniela Spurtacz
Najlepsi wśród chłopców to:
1. Tadeusz Rylski
2. Jerzy Szempliński
3. Maciej Wychowański
POWRÓT