Szachowi Mistrzowie Ursynowa!

szachy_t_3_2015_2016_d_41

Szachowi Mistrzowie Ursynowa!

Środa, 25 lutego, w foyer Areny Ursynów trzydziestu sześciu zawodników z dziewięciu ursynowskich szkół podejmuje walkę w czterorundowym turnieju szachowym w systemie szwajcarskim. Ich zmagania obserwuje Wiceburmistrz Dzielnicy  Rafał Miastowski.  Przebieg zawodów uwiecznia telewizja TV ABC, która przygotuje materiał do reaktywowanego programu „Teleranek”. W jednym z pierwszych odcinków wznowionego programu będzie można obejrzeć krótki reportaż z  zawodów.
Po upływie dwóch godzin wszystko staje się jasne.  I tak, najniższy stopień podium przypada SP nr 343 im. Matki Teresy z Kalkuty. Srebrne medale wywalczyli reprezentanci SP 340 im. Profesora Bogusława Molskiego.
Tytuł Mistrzów Ursynowa, Puchar Mistrzów, złote medale i prawo do reprezentowania dzielnicy w miejskich finałach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży przypadły uczniom PSP nr 6 Sióstr Niepokalanek im. bł. M. Marceliny Darowskiej!
Zwycięska drużyna szkolna grała w składzie: (wg numerów szachownic)
1.  Michał Redzisz, ur. 2004
2.  Jerzy Szempliński, ur. 2004
3.  Maciej Wychowański, ur. 2005
4.  Alicja Przybylik, ur. 2006
Nagrody zwycięzcom wręczyli Wiceburmistrz Rafał Miastowski oraz sędzia główny zawodów Andrzej Szewczak.  Był to pierwszy turniej szachowy rozgrywany w ramach WOM w historii Ursynowa. Gra królów w tym roku weszła do kalendarza rozgrywek międzyszkolnych i mamy nadzieję, że zadomowi się w nim na dobre.
Finał Warszawski edycji szkolnej szachów drużynowych najprawdopodobniej odbędzie sie w drugiej połowie kwietnia.
Naszym Mistrzom gratulujemy i życzymy  sukcesów  podczas  Olimpiady.
POWRÓT
szachy_t_3_2015_2016_d_41

Szachowi Mistrzowie Ursynowa!

Środa, 25 lutego, w foyer Areny Ursynów trzydziestu sześciu zawodników z dziewięciu ursynowskich szkół podejmuje walkę w czterorundowym turnieju szachowym w systemie szwajcarskim. Ich zmagania obserwuje Wiceburmistrz Dzielnicy  Rafał Miastowski.  Przebieg zawodów uwiecznia telewizja TV ABC, która przygotuje materiał do reaktywowanego programu „Teleranek”. W jednym z pierwszych odcinków wznowionego programu będzie można obejrzeć krótki reportaż z  zawodów.
Po upływie dwóch godzin wszystko staje się jasne.  I tak, najniższy stopień podium przypada SP nr 343 im. Matki Teresy z Kalkuty. Srebrne medale wywalczyli reprezentanci SP 340 im. Profesora Bogusława Molskiego.
Tytuł Mistrzów Ursynowa, Puchar Mistrzów, złote medale i prawo do reprezentowania dzielnicy w miejskich finałach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży przypadły uczniom PSP nr 6 Sióstr Niepokalanek im. bł. M. Marceliny Darowskiej!
Zwycięska drużyna szkolna grała w składzie: (wg numerów szachownic)
1.  Michał Redzisz, ur. 2004
2.  Jerzy Szempliński, ur. 2004
3.  Maciej Wychowański, ur. 2005
4.  Alicja Przybylik, ur. 2006
Nagrody zwycięzcom wręczyli Wiceburmistrz Rafał Miastowski oraz sędzia główny zawodów Andrzej Szewczak.  Był to pierwszy turniej szachowy rozgrywany w ramach WOM w historii Ursynowa. Gra królów w tym roku weszła do kalendarza rozgrywek międzyszkolnych i mamy nadzieję, że zadomowi się w nim na dobre.
Finał Warszawski edycji szkolnej szachów drużynowych najprawdopodobniej odbędzie sie w drugiej połowie kwietnia.
Naszym Mistrzom gratulujemy i życzymy  sukcesów  podczas  Olimpiady.
POWRÓT