UWAGA!!! LEDNICA dla DZIECI i RODZIN – wyjazd 10.06 (sobota) godz. 5.50

lednica

UWAGA!!! LEDNICA dla DZIECI i RODZIN – wyjazd 10.06 (sobota) godz. 5.50

Kochane Dzieci! Kochane Rodziny!

Tradycyjnie tydzień po „dużej Lednicy” jest szczególny czas dla DZIECI i dla RODZIN. Już 10-go czerwca, w sobotę spotykamy się na Polach Lednickich wokół RYBY! To czas spotkania we wspólnocie i z Jezusem i Jego Matką.   Czas przygotowany z myślą o dzieciach i o rodzinie!

„Buzia, Ręce, Głowa … Idź i Kochaj!” to hasło tegorocznego spotkania (plakat plakat-lednica2017-DZIECKA-A3-STRONA)

Zapowiada ono dużo radosnej zabawy, wspaniałą naukę  modlitwy o rozważaniu tajemnic różańca, porywające tańce i śpiewy w duchu lednickim!! niesamowite pamiątki dla uczestników.

Spotkanie rozpoczniemy w samo południe od Mszy Świętej, przygotowanej dla dzieci i przez dzieci.

W tym roku będziemy bardzo blisko Maryi i tajemnic,  które nam podarowała – szczególnie tych różańcowych. Będziemy je poznawać buzią, rękami i … głową! Pomagać nam w tym będą Święty Jacek oraz święte dzieci z Fatimy: Franciszek i Hiacynta. Przybędzie do nas również Święty Jan Paweł II  zobaczyć spektakl dzieci – rozważanie  jednej z tajemnic  radosnych… Nawiedzenia świętej Elżbiety – o tym jak Maryja dała przykład „idź i kochaj”.

Całe Spotkanie zakończymy koło godz. 15 uroczystym przejściem przez Bramę Rybę – Bramę III-go Tysiąclecia ze słowami aktu wyboru Chrystusa.

Zanim jednak zostaniemy posłani do domów wspólnie stworzymy niesamowity różaniec, który będzie miał 1200 metrów!! a potem poślemy go do nieba!!

Informacje organizacyjne:

1. Zgłoszenia na wyjazd przyjmuje s.Bartłomieja osobiście lub telefonicznie 697 456 416. TYLKO DO CZWARTKU!
  2. JEST OGRANICZONA ILOŚĆ MIEJSC, dlatego liczy się pierwszeństwo zgłoszenia.
  3. UWAGA!

WYJAZD: sobota 10 czerwca, godz. 5.50

Spotykamy się przed szkołą o godz. 5.40.

POWRÓT: sobota 10 czerwca, ok. godz. 21.00

1. Opłata za przejazd wynosi 60zł/os. (wpłacamy do Siostry wraz z kartą uczestnictwa lub w autokarze)

EKWIPUNEK:

*mały plecak, suchy prowiant, woda do picia, okulary przeciwsłoneczne, nakrycie głowy, ciepła bluza, płaszcz przeciwdeszczowy,

*ze względu na zmienne warunki atmosferyczne zabieramy parasol, karimatę lub kocyk, kremu z filtrem UV.
*należy także zabrać ewentualne leki, szczególnie dla osób narażonych na reakcje alergiczne (najbardziej dokuczliwe alergeny na polu to wszelkie pyłki roślin, a także kurz).

*legitymacja szkolna, kieszonkowe

*różaniec

*wypełniona karta zgłoszenia uczestnictwa – do odbioru u s.Bartłomiei

SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI UDZIELA Siostra Bartłomieja – tel. 697 456 416.