Zajęcia przyrodniczo – edukacyjne w Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa

muzeum_lowiectwa_2015_2016_ds01

Zajęcia przyrodniczo – edukacyjne w Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa

Dzień 13 października upłynął uczniom klasy 2b w otoczeniu wspaniałej  przyrody parku Łazienek Królewskich. Dzieci   uczestniczyły w zajęciach edukacyjno – przyrodniczych na temat: „Mieszkańcy lasu” oraz „Co wiemy o grzybach?”.
Niezapomnianych atrakcji dostarczyły dzieciom wiewiórki Parku Łazienkowskiego, które jedna po drugiej wychodziły na spotkanie młodych przyrodników. Nie bojąc się nieznanych  gości, wzbudzały zainteresowanie dzieci    i prezentowały przepiękne odcienie koloru rudawych futerek.
Niezwykle ciekawe okazały się zajęcia – warsztaty przyrodnicze, prowadzone przez panią Zuzannę, pasjonatkę świata zwierząt i roślin. Wyrażając wdzięczność pani przewodnik za  ciekawe przekazanie wiedzy i pasji przyrodniczej, zapewniliśmy o swojej obecności na kolejnych zajęciach w drugim semestrze.   
POWRÓT