10-lecie Klubu SNU

tort 10 lecie (1) (1024x768)

10-lecie Klubu SNU

1 października obchodziliśmy 10-lecie powstania klubu SNU w naszej szkole. Uroczystość rozpoczęła się Mszą świętą. Ksiądz kapelan w homilii przekazał nam, że sport odgrywa bardzo ważną rolę w naszym życiu. Nawiązał do życia św. Jana Pawła II, który był miłośnikiem sportu, a przede wszystkim piłki nożnej. Bardzo chętnie spotykał się ze sportowcami, aby pokazać im, jak ważne jest to, by spełniali swoje marzenia. Nasz kapelan zwrócił uwagę na ważny aspekt w grze, a mianowicie gra fair play.

Po Mszy świętej cała wspólnota zgromadziła się na boisku i dziedzińcu. Odbywały się tu gry sportowe, sporty sprawnościowe, konkurencje sportowo-sprawnościowe. Największe zainteresowanie w uczestnikach wzbudził mecz Siostry kontra Mamy. Wszystkim zgromadzonym towarzyszyło wiele emocji. Były okrzyki dopingu dla zawodników. Uczniowie kibicowali z ogromnym entuzjazmem.

Na dziedzińcu czekały na nas same pyszności – bułeczki, ciasta, owoce, kawa, herbata, woda i oczywiście uwielbiana przez najmłodszych wata cukrowa.

Zwieńczeniem tego dnia było losowanie nagród i delektowanie się pysznym tortem, który został przygotowany specjalnie na tę uroczystość. Na zakończenie oczywiście wspólne zdjęcie.

W tym szczególnym dniu naszym uczestnikom towarzyszył szeroki uśmiech i radość z tego, że mogliśmy się wspólnie spotkać i cieszyć tak wspaniałym wydarzeniem.

POWRÓT