3 miejsce w XXIV Zimowych Igrzyskach Szkół Niepublicznych w Zakopanem

01 igrzyska DSCN1885

3 miejsce w XXIV Zimowych Igrzyskach Szkół Niepublicznych w Zakopanem

Nasi zawodnicy i zawodniczki odnieśli duży sukces podczas XXIV Zimowych Igrzysk Szkół Niepublicznych w Zakopanem, które odbyły się w dniach 26 luty – 1 marca 2019 r.

Najmłodsi zawodnicy zdobyli brązowy medal – III miejsce na  Zimowych Igrzyskach Szkół Niepublicznych rocznik 2009 i młodsi !!! – brawo Wy:)

I miejsce w klasyfikacji generalnej na najwszechstronniejszego zawodnika otrzymał Maciej Głowacki:), o tym że to nie lada wyczyn świadczy fakt, że to trzeci zawodnik naszej szkoły w historii  występów podczas Igrzysk.

Srebrny medal zdobył Kacper Kuroczycki w snowboardzie.

To największe sukcesy naszych reprezentantów, w kilku przypadkach zabrakło naprawdę niewiele do medalu. Wiemy nad czym mamy pracować i zrobimy to aby wrócić tam silniejsi:)

Gratulacje dla wszystkich uczestników, którzy dzielnie walczyli i godnie reprezentowali Naszą szkołę.

Przekazujemy podziękowania dla Siostry Leonardy, która przychylnym okiem zawsze patrzy na inicjatywy i osiągnięcia sportowe Naszych uczniów, podziękowania dla rodziców Pani Edyty Solarz, Pani Marty Kuroczyckiej, Pana Piotra Głowackiego i Pana Wita Wyborskiego  za pomoc podczas Zimowych Igrzysk Szkół Niepublicznych. To był wymagający tydzień pełen sportowej rywalizacji. Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękujemy!

Nasi zawodnicy z zaznaczeniem miejsc w klasyfikacji generalnej i  punktów zdobytych w każdej dyscyplinie:

********* GRUPA I ************

Chłopcy

1 Głowacki Maciej 193 (łyżwy: 48, biegówki: 50, narty: 35, snowboard: 60 )
5 Kuroczycki Kacper 167 (łyżwy: 33, biegówki: 22, narty: 42, snowboard: 70 )
25 Matwijów Hubert 87 (łyżwy: 1, biegówki: 35, narty: 19, snowboard: 32 )
40 Kuroczycki Jakub 59 (łyżwy: 19, biegówki: 9, narty: 1, snowboard: 30 )
51 Wyborski Wit 37 (łyżwy: 0, biegówki: 0, narty: 37, snowboard: 0 )
58 Saletra Karol 32 (łyżwy: 20, biegówki: 11, narty: 1, snowboard: 0 )

Dziewczynki

8 Szambelan Wiktoria 155 (łyżwy: 48, biegówki: 60, narty: 1, snowboard: 46 )
13 Król Małgorzata 116 (łyżwy: 41, biegówki: 44, narty: 31, snowboard: 0 )
14 Kossowska Nina 115 (łyżwy: 40, biegówki: 48, narty: 27, snowboard: 0 )
37 Saczuk Julia 57 (łyżwy: 1, biegówki: 15, narty: 1, snowboard: 40 )
40 Chróstna Zosia 54 (łyżwy: 28, biegówki: 10, narty: 16, snowboard: 0 )
64 Miłoszewska Natasza 19 (łyżwy: 1, biegówki: 1, narty: 17, snowboard: 0 )
67 Taraszkiewicz Marysia 14 (łyżwy: 2, biegówki: 1, narty: 11, snowboard: 0 )
72 Kossowska Maria 8 (łyżwy: 1, biegówki: 6, narty: 1, snowboard: 0 )

 

********* GRUPA II ************

Chłopcy

24 Solarz Max 81 (łyżwy: 22, biegówki: 17, narty: 9, snowboard: 33 )
66 Mańk Stanisław 25 (łyżwy: 8, biegówki: 8, narty: 1, snowboard: 8 )
67 Bernaś Kajo 25 (łyżwy: 1, biegówki: 18, narty: 5, snowboard: 1 )
72 Saczuk Jakub 22 (łyżwy: 1, biegówki: 1, narty: 1, snowboard: 19 )
82 Białowąs Adam 16 (łyżwy: 13, biegówki: 1, narty: 1, snowboard: 1 )

 

Dziewczynki

33 Sienkiewicz Julia 69 (łyżwy: 26, biegówki: 7, narty: 1, snowboard: 35 )
34 Marsz Joanna 68 (łyżwy: 23, biegówki: 5, narty: 1, snowboard: 39 )
99 Wardyn Ola 3 (łyżwy: 1, biegówki: 1, narty: 1, snowboard: 0 )
115 Dziomdziora Teresa 2 (łyżwy: 1, biegówki: 0, narty: 1, snowboard: 0 )

I punktację szkół z podziałem na dyscypliny:

1   Bednarska SP Wwa 1297(łyżwy: 346, biegówki: 237, narty: 351, snowboard: 363 )

2   SSP 1 STO Łódź 1261(łyżwy: 176, biegówki: 351, narty: 157, snowboard: 577 )

3   PSP 6 Niepokalanek 1113(łyżwy: 283, biegówki: 312, narty: 240, snowboard: 278 )

POWRÓT