AKCJA „Telefony i znaczki na pallotyńskie misje”

wejściowe (1024x768)

AKCJA „Telefony i znaczki na pallotyńskie misje”

W Tygodniu Misyjnym 2018 … już po raz kolejny wybraliśmy się … do Afryki ?!  Misjonarze od dawna są bliscy naszym sercom, ale tym razem zdecydowaliśmy się na nową akcję. Znaczki i zużyte telefony są wspaniałymi możliwościami zebrania funduszy dla dzieci nie tylko Czarnego Lądu. Misjonarze Pallotyńscy udostępniając je odpowiednim firmom otrzymują konkretne wsparcie finansowe, dzięki któremu utrzymują placówki i ich małych mieszkańców w najbardziej dzikich częściach świata!

Zatem…. Do dzieła!!!:)

I Ty możesz zostać misjonarzem!!! Jak?

Po pierwsze: wystarczy, że zaczniesz wycinać znaczki z otrzymanych kartek lub kopert.                                                            Po drugie: przyniesiesz zużyte telefony, nawet najstarsze.
Po trzecie: muszą one dotrzeć do Szkolnego Kola Caritas  w naszej szkole. Siostra Bartłomieja w lutym, a potem w czerwcu zawiezie „dary” do Pallotyńskiego Ośrodka Misyjnego w Warszawie.

A wtedy … na twarzach naszych afrykańskich, małych Przyjaciół pokaże się ?! Alleluja!

POWRÓT