Anielska Grupa

Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział, kto należy do Grupy „P”, to wystarczy, że poszuka w obrębie szkoły Aniołów, które zawsze są gotowe do pomocy, niosą uśmiech i dobre słowo. Tak, to my – dziewczyny z Grupy „P”. Na dowód naszych anielskich korzeni przygotowałyśmy na dzisiejszym spotkaniu nasze anielskie podobizny i zawiesiłyśmy je na tablicy informacyjnej Grupy „P”.

Tego dnia nasze trzy najstarsze koleżanki – Agata, Ania i Krysia podjęły się pisania kroniki grupy. Hmm, pisały czy może wygłupiały się??? Czekamy na efekty ich radosnej pracy…

Była też trzecia grupa bardzo zaangażowana w jedno z dzieł, które od lat podejmujemy w szkole  w okresie Adwentu, mianowicie przygotowanie świątecznych paczek dla potrzebujących rodzin. W tym roku do naszej akcji dopisaliśmy Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa, dla którego zbieraliśmy środki opatrunkowe i higieniczne, t-shirty, prześcieradła i tym podobne rzeczy. Dziewczyny miały za zadanie rozdzielenie zebranych rzeczy i produktów, i przygotowanie ich do zapakowania.

POWRÓT