Bal karnawałowy kl. 4 – 8 “W krainie bajek, baśni i bohaterów książek”

Tegoroczny bal karnawałowy odbył się 24 lutego i przeniósł nas w świat bajek, baśni i bohaterów ulubionych książek. Sala widowiskowa przemieniła się w piękną salę balową a przybyły do szkoły animator zabaw sprawił, że nie zabrakło muzyki i różnorodnych konkursów.

Bal przebiegał z podziałem na poszczególne klasy. Przed południem bawili się uczniowie z klas 1 – 3 a po obiedzie salę balową opanowali starsi. Fantastyczna atmosfera stworzona przez pana wodzireja sprawiła, że nóżki same rwały się do tańca.

Podczas balu wybieraliśmy najlepszych tancerzy oraz najpiękniej i najoryginalniej przebrane osoby. Jak zwykle dzieciaki zaskoczyły nas pomysłowością i różnorodnością strojów.

Dla zregenerowania i nabrania sił przygotowany był dla każdej klasy poczęstunek, na który s. Hanna przygotowała między innymi pyszne pączki i wielokolorowe galaretki – palce lizać.

Zabawa była tak udana, że trudno było ją zakończyć, zarówno młodszej, jak i starszej grupie (drugo- i trzecioklasiści nawet zaglądali na salę, gdy tam bawiły się ich starsze koleżanki i koledzy…). Na następny bal karnawałowy trzeba poczekać do przyszłego roku. Ciekawe jaki będzie jego temat…?

POWRÓT