“Bożonarodzeniowy konkurs plastyczny”

konkurs 1

“Bożonarodzeniowy konkurs plastyczny”

13 grudnia został rozstrzygnięty konkurs plastyczny o tematyce świątecznej.

Tym razem prym wiodły w nim anioły i szopki bożonarodzeniowe, przedstawienia narodzin Pana Jezusa oraz ozdoby świąteczne. W pracach znaleźć można wiele inspiracji i twórczych poszukiwań nowych technik oraz form plastycznych. Widać, że uczniowie starali się oddać klimat Bożego Narodzenia oraz ukazać piękne świąteczne tradycje. Na konkurs wpłynęły prace zrealizowane w rozmaitych technikach plastycznych. Jury jednogłośnie uznało, że wszystkie dzieci wykonały przepiękne prace i postanowiło nagrodzić 16 z nich. Dyplomy oraz nagrody zostały wręczone 17 grudnia.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, zwycięzcom gratulujemy i oczywiście zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

POWRÓT