Dar Niepokalanej dla naszych Trzecioklasistów

01.P1110745 (1024x684)

Dar Niepokalanej dla naszych Trzecioklasistów

Klasa 3 a i 3 b w towarzystwie wychowawczyń w grudniowy niedzielny poranek spotkała się na Mszy Świętej w szkolnej kaplicy na Kabatach.

Ta niedzielna liturgia była wyjątkowa dla wszystkich Trzecioklasistów. Cała oprawa uroczystości bardzo świąteczna i po raz pierwszy przygotowana w pełni przez uczniów.

W kaplicy szkolnej w strojach galowych dzieci pojawiły się ze swoimi rodzicami. Podczas liturgii Mszy Świętej  ksiądz Piotr uroczyście przy ołtarzu wręczył każdemu uczniowi srebrny medalik z wizerunkiem Matki Bożej. Zapanowała bardzo uroczysta chwila, kiedy to rodzice zapinali go na szyi swojego dziecka. Na twarzach dzieci i dorosłych malował się uśmiech, wzruszenie i ogromna radość.

To znak dla naszych Trzecioklasistów, że zbliża się upragniony dzień przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej.

POWRÓT