Dar Serca zamieniony w uśmiech Dziecka

01 dary (768x1024)

Dar Serca zamieniony w uśmiech Dziecka

Tuż przed feriami każdy z nas mógł być prawdziwym wolontariuszem. Postanowiliśmy podjąć Akcję Pomocy „Podaruj uśmiech” dla dzieci z oddziału dziecięcego, warszawskiego szpitala onkologicznego. I to był wspaniały pomysł Ducha ŚwiętegoJ!

W ciągu zaledwie kilku dni uśmiechnięci Darczyńcy – rodzice, nauczyciele i dzieci naszej szkoły i przedszkola, przynieśli i złożyli w darze 275 pięknych niespodzianek dla najmłodszych podopiecznych szpitala i domowego hospicjum. W tym można było zobaczyć 137 kolorowych, uroczych pluszaków, 29 lalek, 78 małych i dużych samochodzików, 17 książek oraz 14 gier planszowych…

Wszystkie niespodzianki zawiozła do szpitala siostra Bartłomieja z Panem Andrzejem, którzy w spotkaniu z pełnymi anielskich spojrzeń lekarzami, otrzymali serdeczny bukiet podziękowań dla wszystkich Dobrych Serc ludzkich, które składając jeden mały drobiazg spowodują już niebawem uśmiech na twarzy tak wielu dzieci.  Zresztą już w czasie dni akcji, wolontariusze zatwierdzali to piękno serc, przyklejając każdemu darczyńcy czerwone serduszko J DZIĘKUJEMY CI!

POWRÓT