Dzielnicowe Rozgrywki 50 WOM w badmintonie – 5. miejsce

DSC_2074 (1024x576)

Dzielnicowe Rozgrywki 50 WOM w badmintonie – 5. miejsce

Dnia 29 marca 2017 r. reprezentacja dziewczynek Nina Marcjasz, Małgorzata Bosek i Łucja Ślizień-Kuczapska wystartowały w turnieju z badmintona organizowanym przez 50 WOM na Arenie Ursynów.

Jedna z dziewczynek relacjonuje turniej następującymi słowami “była tam bardzo niesamowita atmosfera. Na turnieju poznałyśmy bardzo ciekawe osoby. Pierwszy mecz wygrałyśmy, w kolejnych trafił nam się bardzo trudny przeciwnik i niestety przegrałyśmy. Grałyśmy do końca i nie poddałyśmy się, zajmując V miejsce.

Na koniec była niespodzianka w formie pokazu umiejętności aktualnych mistrzów Polski w miksta Nadieżdy Zięby i Roberta Mateusiaka. Uważam ten turniej za udany i mam nadzieje, że nie raz pojedziemy na tego typu zawody”

Paulina Dąbrowska

POWRÓT