Dzień Babci i Dziadka

babcia 1

Dzień Babci i Dziadka

Święto Babci i Dziadka to czas niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Babć i Dziadków. To dzień pełen uśmiechu, wzruszeń, łez i radości.

W naszej szkole uroczystość rozpoczęła się Mszą św. o godz. 14.00, na którą zostali zaproszeni Goście – Babcie i Dziadkowie uczniów klas 4-6. Funkcję liturgiczną objęli reprezentanci wszystkich klas, a stroje galowe podkreśliły znaczenie tego wydarzenia.
W tym dniu nie zabrakło wzruszających słów, życzeń kierowanych do naszych czcigodnych Gości. Na zakończenie uczniowie z ogromną radością zaśpiewali „Życzymy, życzymy…”

Następnie Goście zostali zaproszeni na salę widowiskową, gdzie odbył się koncert życzeń. Każda klasa prezentowała swoje występy: śpiewy połączone z grą na instrumentach, tańce oraz życzenia płynące prosto z serca. Dziadkowie z wielkim wzruszeniem odbierali te czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Z wielką dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek.

Po części artystycznej uczniowie zaprosili swoich Gości na słodki poczęstunek. Był to wspaniały czas, pełen niezapomnianych uczuć i emocji.

Mamy nadzieję, że ten dzień pozostanie na długo w pamięci zarówno dzieci, jak i Dziadków.

POWRÓT