Dzień Babci i Dziadka

Mimo, iż styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni  to jednak 21 i 22 stycznia, mimo chłodu i mrozu, robi się bardzo ciepło w naszych sercach, gdyż wtedy obchodzimy Dzień Babci i Dziadka. Choć panująca  pandemia troszeczkę pokrzyżowała nasze plany spotkania się z tak ukochanymi przez wnuki Gośćmi to, jednak na miarę możliwości wybrnęliśmy obronną ręką.

Babcia i Dziadek to osoby wyjątkowe dla każdego z nas, a to Święto jest doskonałą okazją, aby im podziękować za wszystko, co dla nas zrobili. Za udzielanie mądrych rad, za wsparcie w trudnych chwilach, otarcie łez przy niepowodzeniach, za pomoc podczas nauki zdalnej, nawet przy komputerze!

W naszej szkole najmłodsze dzieci nie zapomniały o Ich Święcie i przygotowały piękne laurki z życzeniami oraz inne upominki, które wręczą swoim ukochanym Babciom i Dziadkom przy najbliższej okazji. Niestety, w tym roku szkolnym niemożliwe jest zaproszenie ich do szkoły, więc przygotowaliśmy piękne tańce i piosenki a także stworzyliśmy galerię zdjęć, na których wnuki ślą im „zdalnie”  uśmiechy, buziaki i prezentują laurki!

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy przede wszystkim dużo zdrowia, nadziei w to, że każdy dzień  będzie tylko lepszy, wielu radosnych momentów w życiu i pociechy z Waszych wnucząt ! Bądźcie  pełni młodzieńczej energii, cierpliwości i siły – dla samych siebie, Waszych dzieci oraz wnuków!

My, Wychowawcy, Nauczyciele i Dyrekcja Szkoły,  przyłączamy się również  do tych życzeń!

POWRÓT