Dzień Rodziców w klasie 2b

WP_20180524_12_45_50_Pro (1024x575)

Dzień Rodziców w klasie 2b

24 maja klasa 2b o godnie 15.30 gościła na sali widowiskowej swoich Rodziców na koncercie z okazji ich święta.

Scenariusz koncertu przygotowany został w oparciu o wiersze, piosenki, teksty literackie znanych poetów. Uroku spotkaniu dodały utwory  zagrane na fletach pod kierunkiem p. Poli Borysiewicz oraz indywidualnych uczniów na skrzypcach i fortepianie.  Koncert prowadzili konferansjerzy zapowiadając każdy występ ucznia.

Scenka „Paweł i Gaweł ‘’Aleksandra Fredry oraz wiersz „Żuraw i czapla’’ Jana Brzechwy były wyjątkowym punktem programu.

Własny wiersz „Dla Mamy” napisała i zaprezentowała Małgorzata  Król.

Wyboru treści i oprawy muzycznej  koncertu dokonali sami uczniowie klasy2b. Na zakończenie drogim Rodzicom rozdaliśmy przygotowane prezenty „Anioły’’– wykonane techniką decoupage . Spotkanie przebiegało w bardzo miłej , rodzinnej atmosferze. Wszystkim dostarczyło wiele wzruszeń i radości.

POWRÓT