EKO-Planeta – gratulujemy Jankowi Siennickiemu i Julii Raś bardzo dobrego wyniku!

ekoplaneta1

EKO-Planeta – gratulujemy Jankowi Siennickiemu i Julii Raś bardzo dobrego wyniku!

OGÓLNOPOLSKI Konkurs EKOLOGICZNY EKO-PLANETA

Gratulujemy osiągnięcia bardzo dobrego wyniku Jankowi Siennickiemu w kat. Adept i Julii Raś w kat. Maluch!

Poniżej podajemy uczniów wyróżnionych w konkursie:

kategoria MALUCH kl. 4 i 5

Teresa Dziomdziora, Tadeusz Rylski, Krzysztof Sobierajski, Nina Kossowska, Joanna Marsz, Anna Głażewska, Natan Kurosad, Alicja Żukowska, Mateusz Bańkowski, Maria Sołyga, Stanisław Jankowski, Maria Gawińska, Sebastian Byczek, Magdalena Nowatkiewicz, Tomasz Pałdyna, Weronika Wróblewska, Adrianna Kaźmierczak, Kacper Górski, Paweł Bańkowski, Kajetan Bernaś, Krzysztof Żebrowski, Bartosz Jażdżyk, Róża Szymczak, Karolina Żochowska, Barbara Winek, Zofia Polkowska, Martyna Naróg, Karol Marynowski, Jan Zabierowski, Tomasz Wyborski, Jacek Jóźwik, Pola Prądzyńska, Jan Pomarański, Agata Czuchraniuk, Gabriela Grzybowska, Paulina Myśliwiec, Maksymilian Solarz, Wojciech Krześniak, Oliwia Daszewska, Aleksandra Pietrzak, Zofia Musiał, Maja Kopańska, Jan Lubomirski.

kategoria Adept kl. 6 i 7

Filip Buczyński, Teresa Kachniarz, Piotr Różański, Krzysztof Wojczakowski, Maciej Niemiec, Cyryl Sprawka, Andrzej Wyborski, Rita Szymczak, Bartosz Kowalczyk, Katarzyna Żebrowska, Maciej Świerszcz, Joanna Milka, Jakub Witczak, Maria Śpiewak.

Serdecznie gratulujemy!!!

POWRÓT