Finał XXII edycji Konkursu “Najpiękniejsze Szopki Bożonarodzeniowe”

01.finał konkursu szopek - 06 (1024x678)

Finał XXII edycji Konkursu “Najpiękniejsze Szopki Bożonarodzeniowe”

Serdecznie gratulujemy laureatom XXII edycji konkursu plastycznego na „Najpiękniejsze Szopki Bożonarodzeniowe”. W sumie w tegorocznej edycji konkursu zgłoszono 229 prac. Autorami szopek są uczniowie z 15 ursynowskich szkół. Ogłoszenie wyników, wręczenie dyplomów i nagród odbyło się 10 stycznia w sali im. J.U. Niemcewicza w Urzędzie Dzielnicy Ursynów.
I NAGRODA:
Bartosz Jażdżyk IV a
WYRÓŻNIENIA:
Marta Jemielniak kl. VI b
Alicja Żukowska kl. IV c
Maksymilian Solarz kl. IV a z tatą
Nagrody otrzymali nauczyciele z trzech ursynowskich szkół za przygotowanie i ekspozycję prac, w tym nasi nauczyciele:  pani Jolanta Frieze i pani Małgorzata Milka.
Wszystkim serdecznie gratulujemy!
POWRÓT