Gotowi na ratunek!

01.2018-10-27 13.25.35 (1024x768)

Gotowi na ratunek!

„Z MIŁOŚCI wychodzi CZYN”GOTOWI NA RATUNEK

Fascynujące, specjalistyczne i … niezbędne dla tych, którzy pragną nieść pomoc zawsze i wszędzie! Pierwsze szkolenie pierwszej pomocy, które poprowadziła dla nas specjalistka w dziedzinie ratownictwa w nagłych przypadkach Pani Małgosia Bąk ? Przyniosło nam oprócz radości wspólnego przebywania, umiejętności, tak bardzo pomocne w chwilach, które mogą zaskoczyć każdego: koleżanka upada na rowerze, kolega zostaje uderzony piłką i ma trudności ze wstawaniem… to sytuacje dnia codziennego, w których możemy i powinniśmy jako Sanitariusze zawsze reagować.

 

„Z MIŁOŚCI wychodzi CZYN”

Tak! To właśnie te słowa bł. Matki Marceliny są dla nas drogowskazem na drodze codziennego chrześcijańskiego życia.
Kochana Matko Marcelino! Dziękujemy Ci, że uczysz nas prawdziwej Miłości! Módl się za nami!

POWRÓT