Historia Daniela w Jaskini Lwów

W czwartek 12 lutego uczniowie z kl. 1 – 3 zostali zaproszeni na spektakl „ Historia Daniela w Jaskini Lwow”, który został przedstawiony przez aktorów Teatru Eden z Wieliczki.

Była to piękna historia o mądrym i posłusznym Danielu, który wskutek podstępnego działania doradcy króla musiał ponieść niezasłużoną karę. Został wrzucony do jaskini lwów. Odważni widzowie pomogli wyjść Danielowi z jaskini.

Szczególne zasługi odniósł Franciszek, ale wszyscy mu pomagali i kibicowali. Po uwolnieniu Daniela publiczność została zaproszona na ucztę do królewskiego pałacu. Wszyscy tańczyli i radowali się ze zwycięstwa dobra nad złem. Aktorzy wykazali się niesamowitą umiejętnością prowadzenia dialogu z widownią, co wpłynęło na ogromne zaangażowanie dzieci we wspólne przeżywanie historii Daniela.

POWRÓT