II m-ce naszej drużyny dziewcząt w Turnieju “Gramy o Złotą Piłkę”

c
Impreza odbywa się od 1965r. i jest jednym z najstarszych turniejów piłkarskich dla dzieci i młodzieży organizowanych w Polsce. Pomysłodawcą i jego pierwszym organizatorem był Aleksander Zaranek – sędzia piłkarski, odpowiedzialny za przeprowadzenie pierwszego po II wojnie światowej meczu piłkarskiego w wyzwolonej Warszawie.
5 czerwca na miejskim stadionie piłkarskim przy ul. Łazienkowskiej zagrali ze sobą finaliści wśród których były reprezentantki szkoły. Uczestnictwo w finale było podsumowaniem rocznej pracy na Zajęciach dodatkowych –SKS. Dziewczęta zajęły II miejsce.
Skład zwycięskiej drużyny :
1. Julia Sienkiewicz
2. Emma Kapica
3. Zuzanna Sztarbałło
4. Urszula Cencora
5. Helena Modlibowska
6. Lena Maksymiuk
7. Maria Mozer
8. Marcjanna Duszyńska
9. Krystyna Lipiecka

POWRÓT