Karolina Szaniawska 2-ga na Mazowszu i 8-ma w Polsce w jeździectwie

01.Łąck1

Karolina Szaniawska 2-ga na Mazowszu i 8-ma w Polsce w jeździectwie

Miło nam poinformować o ostatnich sukcesach w jeździectwie uczennicy klasy Vc Karoliny Szaniawskiej.

W rozegranym w dniach 23-25.02.2018 w Łącku Halowym Pucharze Warszawy i Mazowsza Kucy i Małych Koni w skokach przez przeszkody Karolina zajęła II miejsce uzyskując tytuł Wicemistrzyni Mazowsza! W obu półfinałach i dwóch nawrotach finału Karolina i dosiadany przez nią kuc Kuba zachowali czyste konto punktowe nie notując na trudnych parkurach ani jednego błędu. Dopiero w tzw. rozgrywce, choć znów pokonali parkur bezbłędnie, ulegli bardziej doświadczonej parze (aktualnym Mistrzom Polski) o 1,6 sekundy.

W dniach 5 – 7.04.2018 Karolina i Kuba wystartowali natomiast w Halowym Pucharze Polski Dzieci i Młodzieży w skokach przez przeszkody w wielkopolskim Lesznie. Tym razem parkury okazały się jeszcze bardziej wymagające ale walczyli dzielnie i w swojej kategorii zajęli ostatecznie bardzo dobre 8-me miejsce wypełniając normę dla III klasy sportowej.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w sezonie otwartym!

POWRÓT