Kolęda w szkole

„Niech Cię Pan błogosławi i strzeże.
Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad Tobą,
Niech Cię obdarzy swą łaską,
Niech zwróci ku Tobie swoje oblicze
i niech Cię obdarzy pokojem.”   (Lb 6, 24-26)

 

Okres bożonarodzeniowy trwa, co oznacza czas wizyt duszpasterskich. Dziś w naszej szkole wspólnie zgromadziliśmy się w szkolnej kaplicy. Po odśpiewaniu kolęd i odczytaniu fragmentu Ewangelii o Bożym Narodzeniu nasz kapelan udzielił nam błogosławieństwa. Następnie ksiądz Dariusz w otoczeniu ministrantów pobłogosławił i pokropił wodą święconą nas oraz wszystkie szkole pomieszczenia.

Dzieci młodsze i starsze oraz pracownicy z wielką radością oczekiwali na Księdza w swoich klasach i miejscach pracy. Dla nas jest to szczególne wydarzenie, ponieważ z Bożym Błogosławieństwem możemy rozpocząć kolejny rok kalendarzowy.

 

„ Za kolędę dziękujemy, zdrowia szczęścia wam życzymy
na ten nowy rok, na ten nowy rok.”

POWRÓT