Konkurs “Najpiękniejsze Szopki Bożonarodzeniowe”

10 stycznia Urząd Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy rozstrzygnął konkurs plastyczny „Najpiękniejsze Szopki Bożonarodzeniowe”, którego celem było upowszechnianie sztuki oraz ochrona dziedzictwa kulturowego, związanego z polską tradycją. Przedsięwzięcie skierowano do uczniów z ursynowskich szkół.

W dniach 18 i 19 grudnia 2019 r., objazdowa komisja konkursowa oceniła 250 szopek z czego 4 z naszej szkoły zostały zaprezentowane na wystawie w holu ursynowskiego Ratusza. Można było  je podziwiać  od  20 grudnia 2019 do 10 stycznia 2020 r., w godzinach pracy Urzędu.

Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu nastąpiło w dniu 10 stycznia. Z radością informujemy, że pierwszą nagrodę (I miejsce) otrzymał nasz uczeń Maksymilian Solarz. Upominki otrzymali również autorzy reszty nagrodzonych szopek Adam Zalewski, Michał i Krzysztof Łysik oraz Bartosz Jażdżyk.  Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

POWRÓT