Mamy finalistów w Konkursie “Jan Paweł II i Jego orędzie do młodych”!

W tym roku przypada 30. rocznica pierwszych Światowych Dni Młodzieży, które odbyły się w Polsce.

 W 1991 roku św. Jan Paweł II spotkał się z młodymi ludźmi z całego świata na Jasnej Górze. Dla naszych uczniów jest to historia, ale jednak znaleźli się tacy, którzy zechcieli poznać naszego rodaka na Stolicy Piotrowej i Jego niezwykłe relacje z młodymi ludźmi. 

Tegoroczny kuratoryjny konkurs o Papieżu Polaku organizowany przez Centrum Myśli Jana Pawła II odbył się pod hasłem Jan Paweł II i Jego orędzie do młodych i nawiązywał do spotkania młodzieży w naszej Ojczyźnie w 1991 roku.  

Cieszymy się, że nasi uczniowie zdobyli tytuły finalistów w Konkursie tematycznym woj. mazowieckiego

“Jan Paweł II i Jego orędzie do młodych”.

Bosek Maria, Dzierżko Magdalena, Głażewska Anna, Iskra Dawid, Winek Barbara, Zaczek Zuzanna

Serdecznie gratulujemy!

POWRÓT