Marysia laureatką konkursu kreatywnego pisania!

Z radością informujemy, że Marysia Sadrak z klasy 4a znalazła się w gronie laureatów największego konkursu literackiego  dla uczniów szkół podstawowych w Polsce. Uczestnicy tegorocznej, już czwartej edycji konkursu „Popisz się talentem”, który organizuje wydawnictwo Nowa Era, mieli  za zadanie spojrzeć na świat oczami zwierząt.

Ciekawy temat i czas  przymusowego przebywania  w domach spowodowały, że tysiące uczniów chwyciło za pióra i dało zwierzakom głos. Spośród niemal 3000 prac wyłoniono 30 laureatów.

Główna nagroda w konkursie to debiut w prawdziwej książce, zwycięskie opowiadania opublikowane zostaną w formie pięknie zilustrowanego tomu, który uzyska ogólnopolską promocję. Dochód ze sprzedaży niezwykłej książki trafi do fundacji działającej na rzecz zwierząt.

POWRÓT