Mateusz Radomski z 2a zdobywa pierwsze miejsce

II Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej „Magia Uczuć” odbył się w 26 kwietnia 2019 roku. Organizatorem konkursu były Prywatne Żeńskie i Męskie Szkoły im. Cecylii Plater-Zyberkówny. Do konkursu przystąpiło 12 szkół. Uczestnicy rywalizowali ze sobą w trzech kategoriach wiekowych. Tematyka piosenek była związana z uczuciami. Jury oceniało walory głosowe i muzykalność, poprawność językową, interpretację utworu i wyraz artystyczny.
Naszą szkołę reprezentowały trzy duety z składzie: Emilia Lipa i Barbara Wojciechowska z 6a, Teresa Kachniarz i Zuzanna Zimnny 7b, Maria Krześniak i Łucja Ślizeń -Kuczapska z 8b, oraz dwoje solistów: Julia Raś z klasy 4a i Mateusz Radomski z klasy 2a. Mateusz wykonał piosenkę w języku francuskim z repertuaru Joe Dassin „Aux Champs Elysées” i zdobył 1 miejsce w kategorii klas I-III.

POWRÓT