Mieczysław Mokrzycki, Brygida Grysiak “Najbardziej lubił wtorki. Opowieść o życiu codziennym Jana Pawła II”

najbardziej-lubil-wtorki-opowiesc-o-zyciu-codziennym-jana-pawla-ii (323x500)

Mieczysław Mokrzycki, Brygida Grysiak “Najbardziej lubił wtorki. Opowieść o życiu codziennym Jana Pawła II”

Przejmujący wywiad księdza arcybiskupa Mieczysława Mokrzyckiego, drugiego osobistego sekretarza Papieża, Jana Pawła II, z dziennikarką TVN24, Brygidą Grysiak z którego czytelnicy mogą się dowiedzieć o życiu codziennym Ojca Świętego. Po raz pierwszy sekretarz Papieża-Polaka opowiadał tym jak Ojciec Święty lubił spędzać wolny czas, co lubił robić, czytać, pić czy jeść, jak spędzał święta, Sylwestra, a kogo zapraszał do papamobile. W wywiadzie padło wiele intrygujących pytań, z których niektóre odpowiedzi zaskoczyłyby nie jednego człowieka.

POWRÓT