Na pielgrzymim szlaku w intencji szkoły, rodzin, Polski… – 16.09 (sobota)

01 (1024x683)

Na pielgrzymim szlaku w intencji szkoły, rodzin, Polski… – 16.09 (sobota)

Przez wiele dni przygotowywaliśmy się, aby wyruszyć w pielgrzymce Rodzin do Matki Bożej Tęskniącej w Powsinie. Pierwsze nasze duchowe przygotowania były żarliwą modlitwą o pogodę i za wszystkich uczestników pielgrzymowania. Nasi kochani Rodzice przygotowywali transparenty i maryjne chusty, które założyliśmy, by rozpoznawać się pośród bardzo licznej grupy uczestników. Intencji, z którymi wyruszyliśmy do Matki Tęskniącej w Powsinie było tyle ilu nas!!! A było nas, jak to policzyła siostra Leonarda, aż 403 osoby!!! Chwała Panu! Szczególnie jednak chcieliśmy zawierzyć Bogu, przez Maryję, w modlitwie wstawienniczej całą wspólnotę szkolną, nasze rodziny i Ojczyznę – Polskę. I zawierzyliśmy J Matka Boża opiekuje się nami i prowadzi … prosto do Nieba J

POWRÓT