Nasi laureaci w Konkursie Informatycznym LOGIA

logiasp

W Przedmiotowym Konkursie Informatycznym LOGIA dla uczniów klas IV-VIII nasi uczniowie zostali laureatami:

Karol Adamski i Michał Jażdżyk.

  1. Przedmiotowy Konkurs Informatyczny LOGIA dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych i Przedmiotowy Konkurs Informatyczny LOGIA dla uczniów gimnazjów i oddziałów gimnazjalnych są konkursami przedmiotowymi Mazowieckiego Kuratora Oświaty.
  2. Konkursy obejmują i poszerzają treści podstawy programowej przedmiotu informatyka odpowiednio w szkole podstawowej i gimnazjum.
  3. Każdy konkurs polega na samodzielnym rozwiązywaniu testu dotyczącego treści zawartych w podstawie programowej przedmiotu informatyka w szkole podstawowej i zadań algorytmicznych z zakresu grafiki, definiowania funkcji, przetwarzania napisów oraz przetwarzania list jednopoziomowych i wielopoziomowych w wybranym przez uczestnika języku programowania (Logo lub Python).

Gratulujemy wspaniałych wyników 🙂

POWRÓT