Odpowiadamy na wezwanie Maryi! – październik 2017 r.

01.IMG_0762 (768x1024)

Odpowiadamy na wezwanie Maryi! – październik 2017 r.

Październik jest dla nas, Dzieci Miriam miesiącem szczególnym. Staramy się sumiennie wypełniać prośby, które skierowała nasza Matka do dzieci w Fatimie, Lourdes i La Salette.  Modlitwa o pokój na świecie, o nawrócenie grzeszników i piękne chrześcijańskie życie wszystkich wierzących, zwłaszcza nas, naszych rodzin i wspólnoty szkolnej, stały się najważniejszymi intencjami modlitwy różańcowej członków Dzieci Miriam. Wielu z nas zaangażowało się w misje modlitwy różańcowej zgłaszając się do grupy Róż Różańcowych. Część Dzieci Miriam podejmuje dyżur modlitewny jako „sanitariusz”, w sprawach, które powierzają nam koledzy, koleżanki, siostry i nasze rodziny. Dla każdego z nas najważniejsze jest jednak wypełnienie prośby naszej Matki i Królowej, Niepokalanej Miriam. Dzięki Siostrze i naszym kochanym Rodzicom, otrzymaliśmy piękne, szafirowe różańce, które poświęcił nasz Ksiądz Tadeusz. A siostra Bartłomieja i Mamy przygotowały maryjne chusty. Każdego dnia podczas modlitwy w kaplicy szkolnej, szafirowy różaniec i chusty będą wyznaniem naszej wiary i przynależności do Boga oraz szczególnej służby Matce Bożej.

Dzieci Miriam i opiekunowie J

POWRÓT