Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny « Bleu Blanc Rouge 2020 » rozstrzygnięty!

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny

« Bleu Blanc Rouge 2020 » rozstrzygnięty!

Hanna Rylska z kl. 4a otrzymała I miejsce na VI Ogólnopolskim Frankofońskim Konkursie Fotograficznym « Bleu Blanc Rouge 2020 » w kategorii I – klas 4-6 szkół podstawowych.

Konkurs polegał na wykonaniu zdjęcia, na którym pojawią się trzy charakterystyczne dla Francji kolory: niebieski, biały i czerwony oraz temat tegorocznego wydania konkursu: « Dans les détails » czyli „w szczegółach”.

Konkurs został zorganizowany pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Gdyni oraz Instytutu Francuskiego w Warszawie.

Ponadto, oprócz nagrodzonych, Jury postanowiło zauważyć i zakwalifikować na pokonkursową wystawę w kategorii II – uczniów klas 7-8 zdjęcie Matyldy Jaźwiec z kl. 8a w kategorii II – uczniów klas 7-8.

Serdecznie, bardzo serdecznie GRATULUJEMY!