Osiągnięcia sportowe Marty Matwijów w ujeżdżaniu

W ostatni piątek 24.01.2020 odbyła się coroczna Gala Mazowieckiego Związku Jeździeckiego, gdzie podsumowano osiągnięcia sportowe we wszystkich dyscyplinach jeździeckich. Według najnowszego rankingu, Marta Matwijów zajmuje pierwsze miejsce w ujeżdżaniu na Mazowszu w kategorii Młodzików dzięki następującym osiągnięciom sportowym w 2019 r.:

  1. Halowy Puchar Polski w Michałowicach (pierwsze miejsce);
  2. Mistrzostwa Polski w Sopocie (drugie miejsce);
  3. Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza (pierwsze miejsce);
  4. Halowe Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza (trzecie miejsce).

W ogólnym rankingu (Open) wszystkich dyscyplin jeździeckich i wszystkich kategorii wiekowych na Mazowszu Marta jest obecnie trzecia i została ponownie powołana do Kadry Mazowsza w ujeżdżaniu.

POWRÓT