Pasowanie na Pierwszaka

„…14 października 2021 o poranku wstałem jak zwykle do szkoły. Na wieszaku wisiała biała, wyprasowana koszula, granatowe  spodnie i szkolny kołnierz. – Co to za dzień – zastanawiałem się głośno ! Moje święto ! Nareszcie będę prawdziwym UCZNIEM!”

14 październik 2021 do grona braci uczniowskiej Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 6 Sióstr Niepokalanek w Warszawie zostali przyjęci uczniowie klas: 1A, 1B, 1C . W przygotowanym pod kierunkiem  wychowawców i nauczycieli programie artystycznym zaprezentowali na scenie swoje umiejętności taneczne, wokalne i recytatorskie. Uroczyście złożyli ślubowanie na sztandar szkoły w obecności siostry Dyrektor i rodziców. To była bardzo podniosła chwila. Ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Szanować swoje koleżanki i kolegów.

Wszystkim Pierwszakom życzymy wielu sukcesów w zdobywaniu wiedzy w PSP nr 6 Sióstr Niepokalanek. Witamy i zapraszamy do współpracy !

Serdecznie dziękujemy uczniom klasy 3a: Gabrysi , Nikodemowi i Maksymilianowi za prowadzenie uroczystości, szczególne podziękowania kierujemy do pana Kamila Rzący – za przygotowanie układu tanecznego, do pana Piotra Szambelana – za wyjątkową oprawę plastyczną i za oprawę muzyczną mistrzyni batuty – pani Anna Skrzypek.

POWRÓT